Formularz zgłoszeniowy 2023

Proszę o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego w celu możliwości wystawienia się podczas XVI Jarmarku św. Bartłomieja w Koninie w dn. 19-20.08.2023, w godz. 9-17.

UWAGA: Wszystkie miejsca numerowane zostały już zarezerwowane. Ewentualne nowe zgłoszenia trafiają na listę rezerwową.

Mieszkańcy Konina chcący pojawić się w ramach pchliego targu – rejestracja nie jest wymagana. W przypadku pchliego targu jest możliwość skorzystania z przestrzeni nienumerowanych.

Uwaga: W pierwszej kolejności będą rozpatrywane rezerwacje na 2 dni. W przypadku dużego zainteresowania rezerwacje na pojedyncze dni mogą być odrzucane.
Wybór rodzaju wystawianych produktów.
Proszę wpisać rodzaj wystawianych produktów/usług w przypadku typu stanowiska "rękodzieło" lub "inne".
Wielkość stanowiska potrzebna do wystawienia (podane wymiary to szerokość i głębokość stanowiska).
Do czasu finalnego potwierdzenia miejsca imprezy mapa ze stanowiskami jest niedostępna. Miejsca będą przydzielane przez Organizatora i potwierdzane w emailu.
Uwaga: wjazd samochodem dozwolony najpóźniej o 8:30, a wyjazd po godzinie 17:00! Samochód musi zmieścić się w ramach rezerwowanych stanowisk.
Opcjonalna możliwość dołączenia zdjęcia/dokumentu
Opcjonalna możliwość dołączenia zdjęcia/dokumentu

Koszt:
Wystawiennictwo podczas Jarmarku św. Bartłomieja jest bezpłatne. Miejsce gwarantowane jest dla osób, które zgłosiły swój udział poprzez powyższy formularz.
Rezerwacja miejsc:
Rezerwacja konkretnego miejsca jest obowiązkowa. Potwierdzana jest wpłatą kaucji zwrotnej. Szczegółowe informacje zostaną przesłane w potwierdzeniu rejestracji zgłoszenia.
Stanowisko wystawiennicze
Organizacja stanowiska pozostaje w kwestii Wystawcy. Stanowiska mogą pozostać rozłożone również na noc z soboty na niedzielę (zamówiony jest dyżur firmy ochroniarskiej; również w ciągu nocy). Organizator zastrzega sobie możliwość wpływania na techniczne aspekty instalacji stanowiska podczas imprezy, w celu zagwarantowania bezpieczeństwa uczestników Jarmarku.


Wszystkie powyższe dane zawarte w formularzu będą użyte wyłącznie w celach organizacyjnych imprezy i nie będą udostępniane osobom trzecim.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.