Dla wystawców

Informacje dla ZAREJESTROWANYCH WYSTAWCÓW:

Dojazd: Są dwa rekomendowane sposoby wjazdu na Jarmark dla wystawców. Osoby mające stanowiska na Rynku (pl. Wolności) powinni wjeżdżać poprzez ulicę Wodną lub ulicę Wojska Polskiego. Osoby mające stanowiska na ulicy 3 Maja lub Wiosny Ludów powinny wjeżdżać ulicą Kościelną (mapy dojazdu poniżej). Przypominamy, że Strefy Płatnego Parkowania w m. Koninie nie obowiązują w soboty i niedziele.

Wystawcy muszą mieć zarezerwowane stanowisko przed przyjazdem na imprezę (nie dotyczy pchliego targu – patrz poniżej).

Rozkładanie stanowiska: rozkładać stanowisko można tylko po potwierdzeniu miejsca przez „Organizatora”, od godz. 7:30. Zachęcamy do wjazdu najpóźniej do godziny 8:30 rano, gdyż możliwość poruszania się pojazdem na pl. Wolności po tej godzinie będzie bardzo ograniczona. Uwaga: możliwe jest rozstawienie w piątek (informacja poniżej).

Ważność rezerwacji: Stanowisko zarezerwowane (potwierdzone wpłaconą kaucją) jest gwarantowane tylko do godziny 9:00 rano! Po tej godzinie rezerwacja przestaje obowiązywać i stanowiska będą przydzielane dla pozostałych osób bez rezerwacji!

Rozkładanie stanowisk w piątek: rozłożenie pawilonów oraz zaparkowanie pojazdu przy stanowisku możliwe jest już w piątek od godziny 19:00, gdyż ruch na pl. Wolności oraz dojazdowych ulicach zamykany jest już w godzinach popołudniowych w tym dniu. Proszę jednak każdorazowo potwierdzić możliwość rozłożenia z obecnym przedstawicielem organizatora (będziemy na miejscu w Piątek w godzinach 18:30-21:00).

Numer kontaktowy w przypadku dodatkowych pytań dostępny na stronie kontakt.

PCHLI TARG:

Pchli targ odbywa się na wyłączonych z ruchu ulicach Starówki (głównie: Kramowa, Śliska, Przechodnia). 

Osoby pragnące wystawić swoje używane „skarby” proszone są o rozkładanie tylko w miejscach nieoznakowanych pomarańczową taśmą (opisane miejsca są zarezerwowane dla zarejestrowanych wystawców). W razie wątpliwości zachęcamy do potwierdzenia miejsca z organizatorem (osoby w koszulce z napisem „Organizator”) w celu potwierdzenia możliwości rozstawienia w danym miejscu. W celu sprawnej obsługi zachęcamy do rozstawiania się nie wcześniej niż od godziny 9:00 rano (w sobotę i niedzielę), aby pozwolić ustawić najpierw dużych, zorganizowanych wystawców z potwierdzonymi rezerwacjami.

mapa_dojazd