[2023] XVI Jarmark – przygotowania (aktualizacja – 14 maja)

Mam przyjemność potwierdzić, że przygotowania do kolejnej XVI edycji Jarmarku św. Bartłomieja ruszyły. Miasto Konin niezawodnie pomaga nam również w tym roku.

Przy tej okazji pozwolę przekazać Państwu 3 ważne komunikaty:

 • Data: jak co roku, przedostatni weekend sierpnia, tj. 19-20.08.2023
 • Miejsce: uwaga – ze względu na rozpoczęcie przebudowy płyty Rynku (pl.Wolności), impreza będzie musiała zostać przesunięta na inne ulice konińskiej Starówki. Więcej informacji już wkrótce.
 • Formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony jak tylko potwierdzimy z władzami miasta nowe miejsce imprezy. Na tą chwilę planowane uruchomienie formularza: 6 maja 16 maja. Przepraszam za opóźnienie (niezależne od nas).

8 thoughts on “[2023] XVI Jarmark – przygotowania (aktualizacja – 14 maja)

 1. Ewa

  Dzień dobry chciała bym wziąsc udział w jarmarku zarezerwować miejsce ale nie mogę pobrać tego programu i otworzyc pliku z wolnymi miejscami a chciałbym zarezerwować i opłacić miejsca pchli targ. Biorę udział co roku . Ewa Walczak

  1. admin Autor(ka) wpisu

   Szanowna Pani,
   Zgodnie z zapowiedzią, nie ma jeszcze opublikowanego formularza. Proszę dać nam jeszcze chwilę. W tym roku sytuacja jest skomplikowana, bo rozpoczyna się remont pl. Wolności. Impreza będzie musiała zagościć w tym roku w innym miejscu Starówki.

 2. Alina Kuzminska

  Witam
  Jak co roku chciałabym wziąć udział w jarmarku .W tamtym roku wpłaciłam 80 zl na dwa
  Stanowiska .Zgodnie z umową proszę o ponowne przyjęcie mnie na jarmark.Alima Kuzminska Konin Zmieniłam maila i nr telefonu.

  1. admin Autor(ka) wpisu

   Dziękuję za informację. Proszę każdego o powtórne wypełnienie formularza. Oczywiście kaucja nie zginie.

 3. Alina Nowak

  Dzień dobry, wysłałam do Państwa w czerwcu zgłoszenie na jarmark jako wystawca rękodzieła, ale do tej pory nie otrzymałam żadnej wiadomości, czy zostałam przyjęta a chciałabym opłacić udział.

  1. admin Autor(ka) wpisu

   Dziękujemy za zgłoszenie i przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi. NIestety w tym roku dwa razy zmieniana była lokalizacja imprezy przez Miasto Konin. Odpowiedź powinna pojawić się najpóźniej do poniedziałku.

  1. admin Autor(ka) wpisu

   Przepraszam za opóźnienie i słabą responsywność w tym roku. Samodzielnie obsługuję proces rejestracji, a prywatne sprawy mnie na dłużej odciągnęły od tego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *