Formularz zgłoszeniowy 2022

Proszę o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego w celu możliwości wystawienia się podczas XV Jarmarku św. Bartłomieja w Koninie w dn. 20-21.08.2022, w godz. 9-17.

Uwaga: wszystkie dostępne do rezerwacji miejsca zostały już zarezerwowane i potwierdzone. Jeśli uda się zamknąć kolejne ulice, powiadomimy o takiej możliwości osoby oczekujące w kolejności zgłoszeń.

Mieszkańcy Konina chcący pojawić się w ramach pchliego targu – rejestracja nie jest wymagana. W przypadku pchliego targu jest możliwość skorzystania z przestrzeni nienumerowanych wzdłuż ulic: 3 Maja, Wiosny Ludów, Przechodnia, Śliska i Kramowa.

Uwaga: W pierwszej kolejności będą rozpatrywane rezerwacje na 2 dni. W przypadku dużego zainteresowania rezerwacje na pojedyncze dni mogą być odrzucane.
Wybór rodzaju wystawianych produktów.
Proszę wpisać rodzaj wystawianych produktów/usług w przypadku typu stanowiska "rękodzieło" lub "inne".
Wielkość stanowiska potrzebna do wystawienia (podane wymiary to szerokość i głębokość stanowiska).
Proszę o podanie preferowanych numerów stanowisk (np. 506, 507-508). Numery dostępnych są widoczne w dokumencie PDF pod linkiem Stoiska_2022.pdf. Uwaga: Proces potwierdzania realizowany jest ręcznie, a o przydziale konkretnych miejsc decyduje 1. zgodność typu stanowiska z danym obszarem tematycznym; 2. kolejność przysłania zgłoszenia. Plik odświeżany ręcznie na podstawie dokonywanych zgłoszeń, a więc może nie odzwierciedlać realnej dostępności w momencie zgłoszenia. Finalne potwierdzenie przyporządkowania stanowiska zostanie przesłane mailem wraz z instrukcją dot. wpłaty kaucji wymaganej do zagwarantowania rezerwacji.
Uwaga: wjazd samochodem dozwolony najpóźniej o 8:30, a wyjazd po godzinie 17:00! Samochód musi zmieścić się w ramach rezerwowanych stanowisk.
Opcjonalna możliwość dołączenia zdjęcia/dokumentu
Opcjonalna możliwość dołączenia zdjęcia/dokumentu

Koszt:
Wystawiennictwo podczas Jarmarku św. Bartłomieja jest bezpłatne. Miejsce gwarantowane jest dla osób, które zgłosiły swój udział poprzez powyższy formularz.
Rezerwacja miejsc:
Rezerwacja konkretnego miejsca jest obowiązkowa. Potwierdzana jest wpłatą kaucji zwrotnej. Szczegółowe informacje zostaną przesłane w potwierdzeniu rejestracji zgłoszenia.
Stanowisko wystawiennicze
Organizacja stanowiska pozostaje w kwestii Wystawcy. Stanowiska mogą pozostać rozłożone również na noc z soboty na niedzielę (zamówiony jest dyżur firmy ochroniarskiej; również w ciągu nocy). Organizator zastrzega sobie możliwość wpływania na techniczne aspekty instalacji stanowiska podczas imprezy, w celu zagwarantowania bezpieczeństwa uczestników Jarmarku.
COVID-19
Ze względu na częste zmiany zaleceń związanych z Covid-19 i możliwych zmian dot. organizacji imprez pragniemy poinformować, że w przypadku wprowadzenia zakazu organizacji imprez plenerowych, Jarmark może zostać odwołany. W takim przypadku do każdego zarejestrowanego prześlemy stosowaną informację emailowo, a wszelkie wpłaty kaucji rezerwacyjnej będą w całości zwrócone.


Wszystkie powyższe dane zawarte w formularzu będą użyte wyłącznie w celach organizacyjnych imprezy i nie będą udostępniane osobom trzecim.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.