[2017] X Jarmark – podsumowanie

X Jarmark św. Bartłomieja przeszedł do historii. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się – czy to jako wystawcy, czy jako goście.

W tym roku wyjątkowo duże zainteresowanie było naturalnymi produktami żywnościowymi. Nasi wystawcy praktycznie większość asortymentu sprzedali już w sobotę, przez co w niedzielę przed południem już pakowali się w drogę powrotną. Z tego powodu pierwszy raz w historii zdarzyło się, że w niedzielę mieliśmy mniej wystawców niż w sobotę! To kolejny powód, aby odwiedzać nas w oba dni, bez wyjątku!

Tradycyjnie już, bo 6. rok z rzędu, rozegrana została Jarmarkowa Gra Rodzinna. Niezawodny koniński oddział PTTK (pod przewodnictwem p. Wandy Gruszczyńskiej) przygotował ciekawą trasę i zadania. Z gry skorzystało kilkadziesiąt rodzin. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani nagrodami od naszych sponsorów (dziękujemy za Wasze wsparcie!).

Na podsumowanie zagrały dla nas dwa konińskie zespoły muzyczne – Agharta i Folk Street. Przegoniły swoimi taktami ciężkie chmury zbierające się kilkukrotnie nad konińską Starówką. Ostatecznie nawet kropla na nas nie spadła pozwalając spokojnie zakończyć tegoroczny Jarmark.

Na pożegnanie X edycji przedstawiamy poniżej kilka zdjęć. Do zobaczenia za rok!

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.