Formularz zgłoszeniowy 2019

Proszę o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego w celu możliwości wystawienia się podczas XII Jarmarku św. Bartłomieja w Koninie w dn. 24-25.08.2019, w godz. 8-17.

Mieszkańcy Konina chcący pojawić się w ramach pchliego targu – rejestracja nie jest wymagana. Miejsca będą przydzielane na miejscu wzdłuż ulic 3 Maja i Wiosny Ludów.

Uwaga: ze względu na wyczerpaną liczbę miejsc do rezerwacji nie przyjmujemy już zgłoszeń od wystawców spoza regionu konińskiego.

Wybór rodzaju wystawianych produktów.
Proszę wpisać rodzaj wystawianych produktów/usług w przypadku kategorii "inne".
Wielkość stanowiska potrzebna do wystawienia (podane wymiary to szerokość i głębokość stanowiska).
W przypadku chęci rezerwacji konkretnego miejsca proszę o podanie numeru stanowiska (lub numerów stanowisk) w tym polu. Numery stanowisk i ich obecny status dostępny w pliku: Stoiska_2019.pdf. Uwaga: plik odświeżany ręcznie na podstawie dokonywanych zgłoszeń, a więc może nie odzwierciedlać realnej dostępności w momencie zgłoszenia. Finalne potwierdzenie przyporządkowania stanowiska zostanie przesłane mailem wraz z instrukcją dot. wpłaty kaucji wymaganej do zagwarantowania rezerwacji.
Informacja czy wystawca planuje zostawić pojazd przy stanowisku na cały dzień targowy (nie dotyczy dojazdu przed i po imprezie). Uwaga: wjazd samochodem dozwolony najpóźniej o 9:00, a wyjazd po godzinie 17:00!
Opcjonalna możliwość dołączenia zdjęcia/dokumentu
Opcjonalna możliwość dołączenia zdjęcia/dokumentu

Koszt:
Wystawiennictwo podczas XII Jarmarku św. Bartłomieja jest bezpłatne. Miejsce gwarantowane jest dla osób, które zgłosiły swój udział poprzez powyższy formularz.
Rezerwacja miejsc:
Istnieje możliwość rezerwacji konkretnego miejsca na Rynku po uprzedniej wpłacie kaucji zwrotnej. Szczegółowe informacje zostaną przesłane w potwierdzeniu rejestracji zgłoszenia.
Stanowisko wystawiennicze
Organizacja stanowiska pozostaje w kwestii Wystawcy. Stanowiska mogą pozostać rozłożone na Rynku również na noc z soboty na niedzielę (zamówiony jest dyżur firmy ochroniarskiej również w ciągu nocy). Organizator zastrzega sobie możliwość wpływania na techniczne aspekty instalacji stanowiska podczas imprezy, w celu zagwarantowania bezpieczeństwa uczestników Jarmarku.


Wszystkie powyższe dane zawarte w formularzu będą użyte wyłącznie w celach organizacyjnych imprezy i nie będą udostępniane osobom trzecim.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.