Dojazd

Dla wszystkich ODWIEDZAJĄCYCH naszą imprezę samochodem przypominam, że najdogodniejszym miejscem pozostawienia pojazdu jest duży, publiczny i bezpłatny parking przy ulicy Grunwaldzkiej. To zaledwie ok. 250 metrów od Rynku (Pl. Wolności).

 

Dla WYSTAWCÓW pragnę przypomnieć, że jedynym sposobem wjazdu na Rynek (pl. Wolności) w dniu imprezy jest dojazd poprzez ulicę Wodną lub ulicę Wojska Polskiego. Ulica Wiosny Ludów w dniu imprezy będzie zamknięta i nieprzejezdna (mapy dojazdu poniżej). Przypominam, że w dniach imprezy Strefy Płatnego Parkowania nie obowiązują w m. Koninie.
Przydzielanie stanowisk, również tych wcześniej zarezerwowanych, będzie odbywać się na miejscu w godzinach 6:00 – 8:00 przez osoby oznakowane identyfikatorami „Organizator”. Plan rozkładu stoisk oraz stan rezerwacji można sprawdzić w tym pliku.

Uwaga: Rozkładać stanowisko można tylko po potwierdzeniu miejsca przez „Organizatora”, od godz. 6:00. Po godzinie 8:00 możliwość wjazdu pojazdem na pl. Wolności będzie bardzo ograniczona.

mapa_dojazd_details

 

mapa_dojazd