VIII Jarmark – formularz zgłoszeniowy uruchomiony

Z przyjemnością informuję, że formularz zgłoszeniowy na Jarmark św. Bartłomieja 2015 został uruchomiony!

Przepraszam za opóźnienie w uruchomieniu formularza. Zgodnie z prośbami w tym roku po raz pierwszy umożliwiamy wystawiennictwo przez cały weekend.

Formularz dostępny na poniższej stronie (dostępne również z głównego menu).

W przypadku wszelkich pytań zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

4 thoughts on “VIII Jarmark – formularz zgłoszeniowy uruchomiony

 1. Piotr Glapa

  Dzień dobry . Chciałbym sprzedać stare zabawki i starocie w niedzielę 23 sierpnia. Czy jest możliwe wystawić się w jeden dzień na jarmarku. Jakie warunki należy spełnić aby móc sprzedawać podczas jarmarku. Pozdrawiam Piotr Glapa

  1. admin Autor(ka) wpisu

   Ocziwiście. Zapraszamy. W przypadku chęci wystawienia się ze stoiskiem większym jak 2x2metra proszę o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego. Jeśli mniejsze to proszę przyjechać bezpośrednio na imprezę. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę szukać na miejscu organizatora – w odblaskowych kamizelkach i pod namiotem z napisem Konin.

 2. BŁAŻEJ KOLASA

  Witam chciałbym uczestniczyć w jarmarku który odbędzie się 20-21,08,16 w koninie i wystawić swoje produkty pszczelarskie z góry dziękuję i pozdrawiam.

  1. admin Autor(ka) wpisu

   Szanowny Panie,
   Zgłoszenia na ten rok zostały już zamknięte. Wyczerpaliśmy fizycznie ilość dostępnej przestrzeni. Zapraszam do wcześniejszej rejestracji w przyszłym roku. Formularz zgłoszeniowy co roku jest dostępny w miesiącach czerwiec-lipiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *